Перейти до публікації

Конячка і її проблеми

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Граю конем вже багацько рочків. Тут помітила декілька проблем.

1. Кінь не повторює баф з хазяїна. Тобто, коли я даю собі баф Серафіма, то він не відтворюється на інших конях, та і на самого серафіма не лягає. 
2. Коник мерроу б'є слабше за хазяїна. Тобто я своїм першопрофним скілом можу качатися як маг як до 3 профи, так і після.
3. Після уд коник часто тупить і не бігає за хазяїном.
4. Оскільки відкат з серафіма працює тільки на хазяїна, то і скіли коника так і залишаються без відкату по 8 сек. Це не дуже зручно, зважаючи на те, що коник є рушій для самонера.
5. З кубами все нормально, тільки не видно анімації коли вони спрацювали на моба.
6. Іноді частина бафа з купленого у сидячого ПП не падає на конячку, але є на хазяїні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ох, і забула дописати - бафи з хербів на коня падають, а ось хп/мп не поповнюється, як було в перші дні

Посилання на коментар

• 1 місяць потому...

Теж граю за коника. При фармі паріків може раптово перепризватись, водичкою після того не палюскає і моби мене хоронять) 

Посилання на коментар

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Поділитись

• Створити...
ukraine.png