Перейти до публікації

Ja i Polityka

Guyver
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Witam serdecznie. Mam take pytanie na temat Polityki. Czy można rozmawiać na temat wojny albo polityki bądź w czasie gry czy niema takie opcji?

Rozumiem,że niema rasizmu,ale tutaj na pewno będą grali rossijanczyki.

Chcę,żeby tutaj nastąpił spokój i cisza.

Panie adminie czy można dostać jakoś karę za to?

Pozdrawiam 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Guyver сказал:

Witam serdecznie. Mam take pytanie na temat Polityki. Czy można rozmawiać na temat wojny albo polityki bądź w czasie gry czy niema takie opcji?

Rozumiem,że niema rasizmu,ale tutaj na pewno będą grali rossijanczyki.

Chcę,żeby tutaj nastąpił spokój i cisza.

Panie adminie czy można dostać jakoś karę za to?

Pozdrawiam 

Jeśli chodzi o dyskusję na forum, istnieją zasady, które zabraniają poruszania kwestii rasowych lub politycznych.  Myślę, że w grze nie będzie ścisłych ograniczeń.  Gracze mają oczywiście prawo do wypowiadania się na różne tematy w rozsądnych granicach.

Посилання на коментар

В 04.09.2022 в 22:48, ADMIN сказал:

Jeśli chodzi o dyskusję na forum, istnieją zasady, które zabraniają poruszania kwestii rasowych lub politycznych.  Myślę, że w grze nie będzie ścisłych ograniczeń.  Gracze mają oczywiście prawo do wypowiadania się na różne tematy w rozsądnych granicach.

Myśle że również nie ma problemy zablokować gracza który nie odpowiada kryteriami Pana. 
Oraz napisać na forum co Pana zaczepiało. 
W taki sposób Admin może rozpatrzyć sprawę i wydać karę 😉

Посилання на коментар

15 часов назад, Guyver сказал:

Właśnie, zablokować debila+ screenshot i na forum. To jeżeli chodzi o wojnie i dyskusji. Bo mi już wystarczylo je na Asteriosie. 

Zgadzam się z Panem 🤝

Посилання на коментар

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Поділитись

• Створити...